Tesettür Abiye Giyimde Modern Çizgiler

Tesettür Abiye Giyimde Modern Çizgiler
5 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.975 kez okundu.

Tesettür giyim modası kendi tarzını oluşturmayı düşünen ve oluşturan, hatta bunu seven bayanların bile bakmadan ve uyum sağlamadan geçemedikleri moda akımları yıllardır giyim sektörünün içerisinde tekdüzelik içinde kalmıştı. Artık günümüzde tesettür giyimde modern çizgiler halini alarak karşımıza çıkmaya başladı. Eskiden tesettürlü bayanlar kendilerine kombin yaparken zorlanırlardı kombinlerinin zenginleşmesiyle tesettür giyime merak artmış oldu.

Eskilerde tesettür kombin modelleri pardösü üzerine eşarp ve şal ile kısıtlı kalırken artık tesettür giyim için uyarlanmış olan feraceler, gömlekler, tunikler, pançolar, kaban ve montlar tesettür giyim tercih eden ve şıklığına önem veren bayanların kendi tasarım ve kombinlerini yakalarken modanın modern esintilerini de giyimleri üzerinde taşıyabilecekler.

Tesettür abiye giyim başlı başına bir giyim sektörü olarak son yıllarda karşımıza çıkmaktadır. Mevsim ve sezonlara göre yön verilen tasarımlar ve renklerle tesettür giyimi tercih etmiş olan bayanların şıklıklarına şıklık katmaktadırlar. Özel zamanları için kendilerini özel hissedecek kombinler ararken şıklığın kusursuz olarak adlarıyla beraber anılmasını isteyen tesettürlü giyimi tercih eden bayanların tesettür abiye giyim tarzı olarak modern çizgileri kullanmak istediklerini ve tesettür giyim tercih etmenin şıklıktan uzaklaşmak olmadığını düşünüyorlar ve tercihlerini bu yönde yapıyorlar.

Abiye kıyafetlerinizi seçerken model ve renk dışında dikkat etmeniz gereken şeylerde vardır, mesela; kumaş renk ve dokusu mevsime hatta ortamın ısısına uygun kalite ve kalınlıkta olmalı, motif vermek için kullanılan dantel güpür veya boncuk gibi malzemeler itinayla yapılmış olmalı. Kıyafetinizin şıklığını çizmek için kullandığınız çanta çeşitleri, ayakkabılarınız ve eşarp ya da şalınızda abiye tarzda uyum sağlayacak şekilde olmalı ve sizinde ona göre seçim yapmamız gerektiğini unutmayıp tercihlerini o yönde yapmanız gerekir.

Sade ve günlük bir sosyal aktivite veya nikâh için pantolonlu ve tunikli takımları şık bir babet ayakkabı ve ya botla şıklaştırabilir, çanta ve eşarbınızla altına çizginizi de atabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdaki düğün ve şölenler için toplandığınız özel günlerinizde ortamın en şıkları gösterilirken ilk olarak isminizin anılması ve her zaman şıklar arasında adınızın geçmesi için giydiğiniz kıyafetin sadece görüntü değil kalitesine de dikkat etmelisiniz.

Tesettür Abiye Giyimde Modern Çizgiler – Foto Galeri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git