Tesettür Abiye Modellerinde 2015 Trendleri

Tesettür Abiye Modellerinde 2015 Trendleri
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.189 kez okundu.

Eskiden günlerce düşünürdük bir yakınımızın düğünü olduğunda veya özel günlerde, davetlerde kıyafet sorunu biz bayanların en büyük derdi olmuştur. Ama bir de kilo sorunumuz varsa o daha da bir zorlardı bizi. Artık o günler geride kaldı. Çünkü hızla büyümekte olan tesettür modası yeni tasarımlarla ve renk yelpazesiyle biz hanımların şıklığına şıklık katmaktadır.

2015 ‘de tesettür giyimde trend olan renkler temizliğin, saflığın sembolü olan beyaz vazgeçilmezler arasında olmakla beraber zarifliğin rengi bordo, yumuşacık dokunuşuyla pudra rengi ve göz alıcı renk nar çiçeğidir. Bu sene abiye kıyafetlerde belden oturtmalı, bol kesimli etekler ön plana çıkmaktadır. Genelde üst kısımlarda dantel ve pullarla işlemeler göze çarpmaktadır. 2015 tesettür abiye modası şık tasarımlarla bize görsel bir şölen sunmaktadır. Ayrıca bu sene abiye de prenses modellerinde ön plana çıktığı görülmektedir. Bunlarında yaka ve kol kısımlarında taşlarla ve pullarla işlenmiş tasarımlar göze çarpmaktadır. Her tarza ve zevke hitap eden modeller görmenize değerdir.

2015 yılı, tesettürlü bayanların abiyede hiç zorluk çekmeyecekleri, gittikleri davetlerde tarzlarıyla yıldız gibi parlayacakları yıldır.

Tesettür Abiye Modellerinde 2015 Trendleri – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git