Tesettürya

Tesettür Giyimde Yeni Trend: Bone Şallar

Tesettür Giyimde Yeni Trend: Bone Şallar

Tesettür Giyimde Yeni Trend: Bone ŞallarTesettür giyim modası gün geçtikçe yenilenirken, tesettür şıklığını sağlayan en ufak parçalarda da değişikliğe gitmekten geri kalmıyor. Kapalı bayanlara hem şıklığı hem de rahatlığı sağlayan bone şallar, pratik ve kullanışlı olmaları ile pek çok bayanın günlük yaşamda ve özel günlerinde tercih ettikleri trendlerin başında geliyor.

 

Bilinen ve uzun yıllardır eşarp ve şalların altından eksik edilmeyen bonelerden farklı bir görünüme sahip olan bone şal, bone ve şalın en şık şekilde bir araya getirilmiş şekli olarak ifade etmek mümkündür.

 

Çalışan ve modern kadınların kısa zamanda benimseyip kombinlerinden eksik etmedikleri bone şallar, 2017 yılının pek çok tesettür koleksiyonlarında yer alması öngörülen şal modellerinden biridir. Tasarımı ile özenle bağlanmış bone ve şalı aratmayan bone şallar, bayanların hızlıca hazırlanıp evden çıkmaları gereken durumlarda anın kurtarıcısı niteliğini kazanmıştır bile.

 

Bone Şal İle Hem Klasik Hem Spor Etki

Bone şalların bu denli tesettür modası içinde yer bulmasının ve bayanlar tarafından benimsenmiş olmasında, hem klasik hem de spor tarzına sahip olmasından kaynaklanıyor.

Bone Şal İle Hem Klasik Hem Spor Etki

Düz renklerden oluşan bone şallar, çalışan bayanların günlük kombinlerinde rahatlıkla kullanarak klasik bir tarzda olmalarını sağlarken, kumaşının spor kıyafetlerle uyumlu özellikte olması da, hafta sonlarında bile bone şal şıklığı ile günün keyfini çıkarmayı mümkün hale getirecektir.

 

Hazır Şıklığın Adı: Bone Şallar

Başörtüsü olarak genelde şal kullanmayı tercih eden tesettürlü bayanlar için her geçen gün değişik bir şal bağlama stili ortaya çıkmaktadır. Sade görünüme sahip olan şallara biraz hareke ve şıklık kazandırmak için yapılan modeller, yoğun günümüz kadınları için oldukça uğraştırıcı ve zaman alan işlerden biridir.

Hazır Şıklığın Adı: HAzır Bone ŞallarHazır Şıklığın Adı: HAzır Bone Şallar

Bu noktada bayanlara hazır şal şıklığını sonuna kadar yaşatacak olan bone şallar, saatlerde uğraştıktan sonra elde edilecek şal modelini, sadece bone bağlamak kadar kısa bir sürede elde etmeyi sağlayan tesettür giyim modasıdır. Farklı renk ve modelleri olan bone şallar ile şalımı düzgün yapamıyorum diyen pek çok kapalı bayanın böyle bir sorunu kalmayacaktır.

 

Bone Şal Modasının Yeni Sezon Renk Trendleri

Son birkaç yıldır tesettürlü bayanları şıklığı ile karşılayan trendlerden biri de bone şal modasıdır. Son derece pratik olması pek çok bayanı bone şal kullanımı konusunda cezbederken, yapıları itibariyle gün boyunca kaymadan düzgün durma rahatlığı bone şal modasının gün geçtikçe her yaştaki kapalı bayanı etkisi altına almasına neden olmaktadır.

Bone Şal Modasının Yeni Sezon Renk Trendleri

Tek renk ve ince kumaşlardan üretilen bone şallar, bayanların özellikle yaz aylarında terlemeden kapanmalarına olanak sağlayacaktır. Rahatlığın yanı sıra gösterişi de beraberinde getiren bone şallar, farklı dikim şekilleri ile başta son derece gösterişli ve zarif bir görünüme sahiptir.

hijab-caps-collections

En şık şallarınızın yanında sayısı günden güne artan bone şallarda yeni sezonun en gözde renkleri, mürdüm, yeşil, turkuaz ve pudra renklerinden oluşuyor.

kot-efektli-bone-sal-lacivert-tulipa

classic-cotton-caps-hijab

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.