Tesettür Düğün Kombini

Tesettür Düğün Kombini
20 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.771 kez okundu.

Çok özel bir yakınızın düğün, sünnet veya farklı bir cemiyeti varsa sizler bu topluluk içerisinde tüm şıklığınız ile bulunmak için bu gün Tesetturya ekibi olarak sizler için yaptığımız düğün kombinini yapabilirsiniz 🙂

Özel günlerin asil rengi olan bordo 2015 yılında yeni tasarım kıyafetlerde gücünü korumaya devam ediyor. 2015 tesettür modasında bordo rengi en çok kullanılan renklerin başındadır. Bu nedenle sizleri yılın modasına ayak uyduran özel davetlere oldukça yakışan bordo rengi ile giydirmek isteriz.

Kombinimiz için çok özel bir etek modelini tercih ettik bu model sayesinde çok farklı görünüşlere sahip olabilirsiniz. Üzerinize alacağınız farklı kıyafetler ile her defasında şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Bordo eteğimizin üzerine bizler beyaz rengine sahip hem ceket hem de eteği anımsatan etekleri dantelli bir kıyafeti düşündür.

Yine ayaklarınız için eteğinizle ve çanta renginiz ile bütünlük sağlayacak türden bordo ayakkabıları yakıştırdık. Son olarak yine bütünlüğü bozmamak adına sade şık ve bordo renginin hâkim olduğu bir eşarp modeli ile kombinimizi tamamlamak istedik.

Sizlerde katılacağınız özel gün ve düğünler için bu şık komini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git