Tesettür Hırka Modelleri 2015

Tesettür Hırka Modelleri 2015
30 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.636 kez okundu.

Tesettürlü hanımların üzerine her daim almak istedikleri kıyafetleridir hırkalar. Özellikle ev ortamlarında rahat kıyafetler, kısa kollu bluzlar giyildiğinde tesettürlü hırka modelleri ile tüm vücut sarılarak evden sokağa çıkılabilir.

2015 yılı hırka modelleri çok farklı tasarımlar ile gün yüzüne çıkıyor. Tüm bayanların ihtiyaçlarını karşılayacak türden örme hırkalar, ince penye hırkalar, viskon hırkalar ve daha pek çok farklı çeşite ayrılarak 2015 hırka koleksiyonunda karşımıza çıkmaktadır.

Bu sezon uzun hırkalar adeta trend haline geldi genel olarak tüm bayanlara hitap edebilen uzun hırka modelleri, daha yoğun olarak tesettürlü hanımlar tarafından kullanılmaktadır. Diz altlarına kadar uzanan uzun hırka modelleri, hem spor ve çok şık bir görüntü sağlıyor, hem de tesettüre uygun bir giyim tarzına ön ayak oluyor.

2015 yazlık hırka modellerinde öne çıkan favori renk sarı bu sezon. Farklı renklerin bulunduğu hırka koleksiyonunda sarı rengini çok fazla oranda tercih ediyorlar.

Sizlerde sevdiğiniz modellere ait hırkalardan ister uzun hırkaları ister kısa hırkaları tercih edebilirsiniz hepsi ayrı güzel 🙂

 

Tesettür Hırka Modelleri

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git