Tesettür Kombinde Aksesuarlarla Şıklığınıza Şıklık katın!

Tesettür Kombinde Aksesuarlarla Şıklığınıza Şıklık katın!
16 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.290 kez okundu.

Tesettür giyim tarzını benimsemiş hanımlarımız için pek çok ünlü marka kıyafetlerinin üzerinde taşıyabilecekleri çok özel tasarımlara imza atmış bulunmaktadırlar. Aksesuarlar ile şıklığınızı daha fazla artırabilirsiniz.

2015 Tesettür Aksesuarları Arasında Başı Çekenler:

Eşarp iğneleri: Eşarplarınız bağlarken mutlaka kullandığınız iğneleri. Sizin özel tasarlanmış aksesuar şeklindeki iğnelerden yana tercih yaparak kullanırsanız çok daha şık ve hoş bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Üzerinde çeşitli İslami simgelerin bulunduğu bu eşarp iğnelerinde özellikle Vav harfi bulunan model tesettürlü hanımlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

esarp-igneleri

Kolyeler: Çok şık, çok doğal ve sade olarak tasarlanmış bu kolyeleri sizlerde kullanarak hoş ve güzel bir görüntüye imza atabilirsiniz. Son dönemlerde özellikle gümüş renginin hâkim olduğu kısa kolyeler sizlere de çok yakışacaktır.

tesettur-aksesuarlari-kolyeler

Çantalar: Hem aksesuar hem de bir ihtiyaç olan çanta modelleri hanımlarımızın ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Özellikle boyundan asılabilen uzun kulplu çanta modelleri yoğun ilgi gören modellere arasında bulunmaktadır.

armine-canta-12

Çantaların üzerinde bulunan özel simgeler yine sizlerin zarafetine zarafet katacak türden modellere sahip. Sizlerde hem kullanışlı hem de tesettür kombinlerinize uyacak bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Güneş Gözlükleri: Hem Yazın kavurucu sıcaklarından korunmak, hem de büyük bir zevkle yaptığınız yazlık kombinlerin olmazsa olmazı güneş gözlükleri adeta sizi tamamlayan eşsiz aksesuarlar olacak. Ten renginize, saçınıza ve yaptığınız kombinler ile uyum içindeki güneş gözlükleri şık olmak için adeta sizin yardımcılarınız olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git