Tesettürya

Tesettür Mayo Modelleri ve 2015 Haşema Çeşitleri

Tesettür Mayo Modelleri ve 2015 Haşema Çeşitleri

Yaz ayları geldi deniz tatili zamanlarında da tesettür giyim tercih eden bayanların en büyük sıkıntılarından biridir mayo seçimidir ve tesettür mayo denince akla ilk olarak haşema gelir.

Haşama çeşitleri ilk üretimine başlandığı yıllarda üst olarak uzun kollu tunik ve alt kısımda eşofman veya uzun bir tayt başörtüsü kısmında da yüzücü bonesi benzeri bir üçlü takımdan oluşan çeşidi bilinirken sonralarda yarım kapalı tesettür mayo ve tam kapalı tesettür mayo olarak iki çeşit üretilmeye başlanmış ve gideceğiniz havuz ve denizin kapsamına göre istediğinizi seçebilirsiniz.

Son zamanlarda bayanlara yönelik havuz ve sahillere tesettürlü bayanlar tarafından rağbetin artmasıyla yarım kapalı tesettür mayoların kullanımın arttığı bilinmektedir. Yarım kapalı mayoların alt kısmı kapri pantolon ve taytlardan değişik modellerde, üst kısmı yarım kol badi ve başörtüsü olarak yine yüzücü bonesi veya benzeri bir aksesuardan oluşur. Tesettür mayo çeşitleri olarak elbise mayolar, alt kısımda elbiseden oluşan takımlarda mevcuttur.  Tesettür giyim tercih etmek ve bunun tercihimizin doğrultusunda her yerde ve her zaman giyinebilmemiz mümkün. Tesettür mayo yeni sezon renklerinde fuşya pembe, mavinin bütün tonları,  lacivert, lila tonlarının yoğunlukta kullanıldığı dikkatimizi çekmektedir.

Tesettür Mayo Modelleri ve 2015 Haşema – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.