Tesettür Mezuniyet Kombini

Tesettür Mezuniyet Kombini
5 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.232 kez okundu.

Genç bayanlar,  artık okullar kapanıyor ve sizler son yıl öğrencisi olarak mezuniyet gecesinde ne giysem konusunda hala bir karar vermediyseniz sizlere mezuniyet gecesinin yıldızı olacağınız şekilde harika bir mezuniyet kombini hazırladık 🙂

Biliyorsunuz artık mezuniyet günleri veya geceleri çok şaşalı kutlanıyor. Tüm aileler geliyor ve sizler okuldan gururla ayrılacağınız bu özel günde, sahneye çıkıp diplomanızı alırken olabildiğince şık olmak istiyorsunuz.  Sizler için mezuniyet günün ağırlığına yakışacak çok şık bir kombin hazırladık.

İşte Mezuniyet Kombini

Kombinimizde normal bir elbise modeli kullanmak yerine özel günlerde giyilebilecek ışıltılı kumaşa sahip elbise modeli ile kombinimize başladık. Olabildiğince Sade ve zarif bir görüntü kazanmanız için elbisenin üzerine modern ve tesettüre uygun renkli ve çiçekli bir trençkot düşündük.

Ardından kıyafetinizin bir elbise havasını yansıtması adına belinize yine elbisenin rengine yakın metal bir kemeri kullandık.

Ayakkabılarınız yine etekle aynı renkte olduğunda sahip olduğunuz sade ve zarif duruş bozulmayacak ve çantanızın uyumu ile şıklığınızı arttıracak adeta.

Üzerine modern çizgilere sahip eşarp modelini kullanarak yaşınıza uygun olabildiğince şık ve bir o kadar zarif bir mezuniyet kombini sunmak istedik. Umarız sizlerde bu özel kombini beğenirsiniz.

Şimdiden iyi eğlenceler 🙂

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git