Tesettür Spor Kombinler ile Hep Genç Kalın :)

Tesettür Spor Kombinler ile Hep Genç Kalın :)
28 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 2.879 kez okundu.

Hayatın koşturmacası içinde bir de şık olma telaşı, bir süre sonra yorgunluğa ve daha pratik kıyafetlere yönelmeyi kaçınılmaz kılıyor. Gün içinde sıkıcı olan kıyafetlerin içinde sıkılmak oldukça normalken, bu konuda imdada yetişen tasarımcılar oldukça rahat ve şık spor kıyafetleri beğenilere sunmakta. Konforuna oldukça önem veren tesettürlü bayanlar içinde rahat kıyafetler önüne geçilmez tesettür spor giyim modasının oluşmasına neden olmuştur.

genc-tesettur-giyim-spor-kombin-onerileri-penye-tunik

Spor giyim tarzında kapalı bayanların en fazla cezbeden parçalar arasında penye tunik ve gömlekler yer alıyor. Pantolon üzerine son derece rahat ve akıllıca olan bu seçimler, hafta sonu kaçamaklarının ve hareketli eğlencelerin keyfini katlamaktadır. Üstelik spor kombin parçalarının uygun fiyatlar çerçevesinde olması ve alternatifin bol olması, her yaştaki ve vücut yapısındaki bayanın spor kombinlerle hem genç hem de rahat hissetmesine olanak tanımaktadır.

tesettur-militer-stil-kombini

Tesettür spor giyim tarzının da kendi içinde çeşitli tarz ve stillere ev sahipliği yapması, bohem, militer gibi rahat giyim tarzlarının rahatlıkla tesettür spor giyime uyarlanmasını sağlamaktadır. Son zamanların kapalı giyiminde popüler bir hal alan spor giyim tarzı, gençlerin dinamiğini artırırken, hep genç kalmak isteyenlerinde en büyük yardımcısı niteliğindedir.Spor Tesettür Giyimin Bohem Stili İle Uyumu

Rahat olmayan ve kadınsı görünmeye neden olacak kıyafetlerin yerini son zamanlarda almış olan bohem giyim tarzı, tercihi spor giyimden olanların zorlanmadan ayak uydurdukları bir tarzdır. Özgüveni yüksek genç bayanların her ortama uyum sağlayabilecekleri rahat kıyafetler herkesten farklı olmayı sağlarken, sezon trendlerinin de geri kalmamanızı sağlamaktadır.

kuaybe-gider-2015-2016-sonbahar-kis-golden-bohemia-koleksiyonu

Geçtiğimiz yıllarda tesettür giyime de başarılı bir şekilde giren ve kapalı bayanlar tarafından da oldukça benimsenmiş olan bohem tarzı kıyafetler, bu yılda geçerliliğini koruyacak stiller arasında yer alıyor.

kuaybe-gider-hijab-bohem-tarzi

Tesettürlü bayanlara bohem tarzını en iyi hissettirecek önerilerden biri olan tek parça elbiseler, rahatlığı ile özenilecek konfora ulaşmanızı sağlarken, bohem ve spor tarzın karışımı olan kombininiz her ortamda şık olmanızı sağlayacaktır. Detaycılık bana göre değil diyenlerdenseniz, az parça kıyafet ile şık ve alımlı olmayı bohem tarzı ile yakalamanız mümkündür.Çizgili Tesettür Gömlekler İle Ruhunuzu Gençleştirin!

Kendini genç hissetmek ve gençliğin verdiği enerjiyi üzerinde hep hissetmek isteyenler için, giyindiğiniz gibi hissedeceğiniz kıyafetleri tercih etmelisiniz. Bu noktada spor giyimi en iyi yansıtan çizgili tunikler, içinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz en ideal öneriler arasındadır.

genc-tesettur-giyim-spor-kombin-onerileri-hijab-fashion-style

Rahat bir pantolon ile tamamlandığında konforuna diyecek olmayan kombinler, ruhunuzu gençleştirirken hafta sonu aktivitelerinizi de daha rahat geçirmeyi sağlayacaktır. Renk seçiminde sezonun moda renklerini tercih etmeyi ihmal etmezken, kumaş seçiminde de mevsimin getirilerine uygun hareket etmeniz yerinde olacaktır.

 

Tesettür Kot Tunikler İle Spor Şıklığını Yakalayın

Yılların eskitemediği giyim ürünlerinden biri de kot giyim parçalarıdır. Her sezon en yeni özellikleri ile karşımıza çıkan kot kıyafetler, özellikle spor giyimle bütünleşmiş vazgeçilmezlerden biridir.

genc-tesettur-spor-giyim-trendleri

Tesettür kıyafet seçenekleri arasında tüm rahatlığı ile yer alan kot tunik ve gömleklerde, spor tarzı içinde şıklığı yakalamak için en doğru alternatiflerden biridir. Modern detayları ile gündelik yaşamda şık görünürken, kotun verdiği rahatlıkla kendinizi daima genç ve şık giyindiğinden emin olan bir bayan olarak hissedebilirsiniz.Rahat Elbiselerle Giyinin Ve Çıkın 🙂

genc-tesettur-giyim-spor-kombin-onerileri-hulyaslan

Tesettürlü bayanlar için her zaman ilgi çekici özelliğe sahip olan rahat elbiseler, özellikle penye kumaştan üretilmiş olanlar, gün içindeki bir yerde kurtarıcınız olacak niteliktedir. Kapalı bayanlar için ekonomik giyimin en doğru alternatiflerinden de biri olması, şık ve rahat kıyafetlerle giyinip çıkmayı oldukça kolay hale getireceğinin garantisini verebiliriz.

 

Spor Giyinirken Pantolon Seçimi Nasıl Olmalı?

Spor giyim tarzına ters düşen pantolon tercihlerinden biri olan dar paça pantolonlar, günün tüm yükünü omuzlayan bacaklar için en yanlış seçimlerden biri niteliğindedir.

cizgili-paltalon-nasil-kombinlenir

Üzerinize giydiğiniz rahat gömlek ya da tuniği bol paça ya da pantolon modelleri ile tamamlamanız, günü rahat geçirmenizi sağlarken, pantolon kombini ile de tesettüre uygun bir tarzda giyinmenin rahatlığını yaşamanızı sağlayacaktır. Yaz aylarında ince ve tiril tiril kıyafetlerle spor giyinmek daha keyifli olurken, son yıllarda tesettür pantolon modasının vazgeçilmezlerinden biri olmuş olan penye pantolonlarda spor ve rahat giyimin en önemli unsurlarından biri halini almıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git