Tesettür Trendlerinde Pötikare Modası

Tesettür Trendlerinde Pötikare Modası
18 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 1.216 kez okundu.

Desenlerin en sevimlisi, karenin en dikkat çeken hali olan pötikareler bu kez dolabımızdan eksik olmayacak. Özellikle tesettür giyimde eşarplardan, uzun ceketlere birçok parçada pötikare gözümüze çarpıyor. Bu sezon, çiçekli model ve motiflerden biraz uzaklaşıyoruz. Siyah- beyaz, kırmızı-siyah, sarı- siyah ve küçük pötikareler dikkatimizi çekiyor. Ancak pötikarelerin boyları ve sıklığı,  görüntünüz açısından çok önemli. Kilolarından şikâyetçi olanlar, tesettür giyimde sadece eşarpta büyük pötikarelerden faydalanabilir. Ancak üzerindeki parçalarda büyük pötikareler onu olduğundan daha kilolu gösterecektir.

Her sezon olduğu gibi, bu sezon da tesettür giyimde önce gömleklere dokunan pötikareler, bembeyaz bir kombinin starı haline gelebiliyor. Pardesü içerisinde kendini göstermese de, misafirlikte oldukça göze batacak ve tüm dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız.

tugba-potikareli-etek-bordo

Eteklerde de pötikarenin küçük karelisi oldukça tercih ediliyor. Ancak pötikareli etekleri kesinlikle düz renklerle kombinlemeniz gerek. Kombininizde yer alan her parça desenli olursa, karışık bir görüntü içerisinde olursunuz.

pötikareli eşarp modelleri

Eşarplarda pötikare modası, bu kez bizi şaşırtıyor. Eşarplar komple olarak değil de, detay olarak pötikarelere yer veriyor. Örneğin kenar şeritleri yada merkezi noktasında pötikareli tasarımlar mevcut.

potikareli-ayakkabi

 potikare-canta-modeli

Unutmamak gerekir ki, pötikareli parçalar kombininizde tek başına bir star konumundadır. Diğer tüm parçalarda tercihiniz her zaman sadelikten yana olmalı. Ve çantanız dâhil, kombininizde yer alan pötikareli parça dışında hiçbir giyimde başka bir desen tercih etmeyin. Bu sizi şık değil, tam aksine karmaşık bir giyim tarzına sürükler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git