Tesettürya

Tesettürlü Nişan Gecesi Kombini

Tesettürlü Nişan Gecesi Kombini

Sizler için çok şık çok özel bir kombin hazırladık 🙂 Tesettür Nişan gecesi kombini. hayatınız boyunca sadece bir kez yaşayabileceğiniz o özel gün evlilikle ilgili temellerin atıldığı evliliğin ilk aşaması olan o özel gün için kıyafet seçiminize büyük önem göstermelisiniz. Müstakbel eş adayınız ve tüm ailesi sizleri o güzel günde adeta bir peri kızı gibi görmeli bu nedenle sizlere çok yakışacak, duru güzelliğinizi ve doğallığınız ön plana çıkartacak olan altın sarısı bir elbise seçimi yaptık.

İki farklı çanta modelinden siyah yada yine aynı elbise renginize uyabilecek olan mavi çanta modeliniz ile şık bir uyum yakalayabilirsiniz. elbise modelinizin üzerine elbisenizi tamamlayacak türden mavi bir şal modeli ile kombinledik, aksesuar olarak incileri seçtik. Mavi taşlı bir yüzük ve yüzüğünüz üzerinde bulunan taşı andıran taşlı çok asil bir ayakkabı modeli ile sizleri nişan gecenize kusursuz bir şekilde çıkartacak olan bu özel kombinizi gerçekleştirdik.

Umarım hayalini kurduğunuz bu özel gecede hayal ettiğiniz kusursuz güzelliğe bu özel kombinimiz sayesinde ulaşabilirsiniz. şimdiden mutluluklar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.