Tesettürün Şıklığı: Etekler

Tesettürün Şıklığı: Etekler
29 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.465 kez okundu.

Hanımlar tesettürlü bayanlar olarak bizlerin en fazla tercih ettiği parçalar arasında rahat kullanışlı ve içerisinde rahat edebileceğimiz etekler gelmektedir. Kısa ceketlerimizin vazgeçilmezi olan etek modelleri gideceğimiz mekânlarda birbirinden farklı tasarımları ile kolayca ayak uydurabilir.

Tesettür denince ilk akla gelen uzun etek modelleri gelmektedir. Yine 2015 yılında yepyeni kumaşlardan bizler için özel olarak tasarlanmış olan spor etekler çok canlı renkleri ile beğenimize sunuluyor.

Kolay hareket etmemizi sağlayacak türden hafif kumaşlardan üretilmiş tesettür etek modelleri yine yaz aylarında bizlere rahatsızlık vermeyecek türden kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmiştir.

Bu sezon özellikle bek kemer detayı kalınlaştırılmış tarzdaki kendinden desenli etek modelleri yıl damgasını vurmaya başladı bile. Şuana kadar pek çok tesettürlü bayan üzerinde görmeye alıştığımız bu modelleri birçok farklı mağazanın camekânlarında görebilmek mümkün.

Yeşilin hâkim olduğu kapalı etek modellerinde göze çarpan en favori renk lacivert olmaktadır. Lacivert etekler birbirinden farklı gömlek, ceket ve bluz ile kolayca kombinlenebilir.

Sizlerde tesettürün şıklığı olan etekleri kullanarak kendi tarzınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Tesettürün şıklığı: Etekler – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git