Bugün Ne Giysem: Tuğba & Venn Anne Kız Kombini

Bugün Ne Giysem: Tuğba & Venn Anne Kız Kombini
27 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.884 kez okundu.

Anne ve kızların bir örnek giyinmesi trend haline geldi son dönemlerde. Aynı renklere sahip kıyafetler, aynı tasarımlar hatta birebir elbise modelleri anne ve kızlar arasında kullanılmaktadır.

Aynı renk ve desenlere sahip elbise modelleri ve kıyafetler, Tuğba & Venn markası ile anneler ve kızları için özel olarak tasarlandı. Örnek giyinmekten hoşlanan anneler ve kızları için Tuğba venn bu özel tasarımları gerçekleştirdi.

Annelerin giyebileceği her ne varsa küçük kızları için daha kısa ve küçük modelleri tasarlandı. Renk uyumları aynı, hatta desenleri bile aynı olan bu tasarımlar çok seviliyor ve pek çok anne tarafından tercih ediliyor.

Tuğba & Venn Anne Kız Kombini olarak bugün sizlere yeşil etekler ile harika bir tasarım hazırladık. Üzerine beyaz gömlekleri kullanarak etek modelini ön plana çıkaracak olan kıyafet seçimine yer verdik.

Yazlık Tuğba & Venn Anne Kız Kombini için anneler ve kızları için beyaz ayakkabıları düşündük. Anne için uyum bozmayacak türden açık yeşil rengine sahip bir şal kullanarak uyumlu e şık bir görüntüye yer vermek istedik.

Bugün Ne Giysem: Tuğba & Venn Anne Kız Kombini Konusuna 1 Yorum Yapıldı

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Sayfa başına git