Tuğba & Venn Jile Elbise Modelleri

Tuğba & Venn Jile Elbise Modelleri
19 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.164 kez okundu.

2015 yılında jile ebliseler daha çok karşımıza çıkacak. 2015 yılının trendi haline gelen jile elbise modelleri tesettür modasında da yerini aldı. Tuğba & Venn 2015 yazlık tasarımlarında jile elbise modellerine ağırlık verdi. Diğer tasarımlarının yanı sıra 2015 yılında görmeye alıştığımız jile elbiselerde Tuğba & Venn çok iddialı bir giriş yaptı. Daha ince detaylara yer veren marka klasik modellerin yanı sıra genç tesettür giyimin faydalanabileceği tarzda modern ve spor çizgiye sahip elbise modellerini de tesettür giyimine dâhil etti.

Eteklerin bel kısımlarından kalın şeritler halinde omuzlara uzanan jile elbise modelleri klasik bir tarza sahip. Canlı renklerin hâkim olduğu bu elbise modellerinde fıstık yeşili, bordo, pembe ve siyah beyaz şeritli desenlerin bulunduğu modeller en şık tesettür jile elbise modellerini oluşturuyor.

Elbise ve etek kullanımının dışına çıkarak farklı bir görüntüyü taşımak isterseniz Tuğba & Venn 2015 jile elbise modellerini sizlerde tercih edebilirsiniz.

Jile elbise modellerini tesettür giyime uyarlamak için içerisine beyaz renklerden oluşan bir gömlek ya da jileye uyum sağlayacak türden bir bady ile çok şık ve modern bir görüntüye kolayca kavuşturabilirsiniz.

Tuğba & Venn Jile Elbise Modelleri – GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git