Tesettürya

Türbanlı Gelinlik Modellerinde İhtişam

Türbanlı Gelinlik Modellerinde İhtişam

💃😍  👏 ❤️ 😘 💑 💄 💃

Yaz aylarında sık gördüğümüz kadar, soğuk günlerde mutlu ve şık gelinler görmesek de, Sonbahar ve kış aylarında da pek çok tesettürlü bayan tüm ihtişamları ile evet demeye devam etmektedir. Bu sebeple düğün sezonu olarak sadece yaz aylarını hedef göstermek, kış aylarında evlenecek olanlar için büyük bir haksızlık niteliğindedir deyip, bu özel aylarda da evlenecek olan genç tesettürlü bayanlara birbirinden şık ve gösterişli türbanlı gelinlik modelleri hakkında önerilerde bulunmak istiyoruz.

tesettur-turbanli-gelinlik-modelleri-2016-17-kombini

Amacımız, kış gelini olacak gelinlerinde birbirinden şık ve zarif gelinlikler içinde, uzun süredir hayal ettiğiniz günün, dilediğiniz ve hayal ettiğiniz gibi geçmesinde bir nebze de olsa payımızın olmasıdır. Diğer yandan gelinlik koleksiyonları arasından en şık türbanlı gelinlik modelleri ile kendi tarzınıza ve vücudunuza uyan gösterişli gelinliği bulmanız sizin elinizdedir.

tesettur-turbanli-gelinlik-modelleri-2016-19-kombini

Estetik ihtişam için pelerinli gelinlik modelleri

Gelinlik koleksiyonlarının ağırlıklı olarak yaza dair gelinlik modellerini içerdiğini düşünüyorsanız, vakit kaybetmeden tesettür gelinlik modellerine göz atmalısınız. Pelerin gelinlik modasının en şık halini gözlerinizin önüne seren pek çok gelinlik tasarımı ile gösterişin zirve yaptığı bir gelinlikle hiçte ummadığınız şıklıkta ve farklılıkta bir gelin olabilirsiniz.

tesettur-pelerinli-turbanli-gelinlik-modelleri-2016-kombini

Belki pek çok genç tesettürlü bayan için pelerin modası, geçmişlerde kalmış gibi bir moda olsa da, işleme detaylı pelerinleri, zarif ve ihtişamın hakim olduğu gelinlik modellerinde görmeniz aklınızın büyük ölçüde karışmasına ve son tercihin mutlaka pelerinli tesettür gelinlikten yana olmasına neden olacaktır.

tesettur-turbanli-gelinlik-modelleri-2016-2

Tesettür Gelinliklerdeki İnci İşlemeler, Her Zamanki Zarafetinde

Şıklık ve zarafetten ödün vermek istemeyen gelin adayları için, biçilmiş kaftan olarak niteleyebileceğimiz, türbanlı gelinlik modelleri arasında inci işlemeli gelinlik modelleri yer alıyor. El işçiliği ile özenle işlenen inciler ile tam bir gelin edasında olmanız ve unutulmayacak tesettürlü gelinlerden olmanız kaçınılmaz olacaktır.

tesettur-incili-tasli-turbanli-gelinlik-modelleri-2016-kombini

Sizler de tesettürün zarafetine uygun bir gelinlik seçimi yapmak istiyorsanız, mutlaka seçiminizi inci işlemeleri tesettür gelinliklerden yana kullanmalısınız.

Muhafazakârlığın En Zarif Hali: Dantel İşlemeli Gelinlik

Tesettüre uygun olması açısından pek çok gelin adayı zarif olduğu kadar sade olan gelinlik modelleri arasından seçim yapmaktadır. Sadelikteki zarafet deninde akla ilk gelen dantel ise, gelinlikte zarafeti ve gelinliğin göz zevkine hitap eder yanını ortaya çıkaran başlıca detaylardan biridir.

tesettur-dantelli-turbanli-gelinlik-modelleri-2016-kombini

Dantelli gelinlikte şıklığın ve zarafetin adresi olabileceğiniz bir gelin olmak için Tesettür gelinlik koleksiyonlarındaki dantel işlemeli gelinlik modellerini mutlaka aklınızın bir köşesinde bulundurmalısınız. Dantelin estetik dokunuşlarını büyük ölçüde hissedip düğünde misafirlerinize hissettirebileceğiniz bir gelinlik için, dantel detaylı türbanlı gelinlikle genç bayanlar için en ideal alternatiflerden biri olacaktır.

Muhafazakârlığın En Zarif Hali: Dantel İşlemeli Gelinlik

Nakış Detaylı Tesettür Gelinlik Modelleri

Görmeye alışık olduğumuz nakış modası tesettür gelinlikleri de etkisi altına almış bulunuyor. İhtişamlı bir gelinlik için en ideal alternatiflerden biri olan nakış detaylı gelinlikler, el işçiliğinin zarafetini birebir hissedebileceğiniz modeller arasındadır.

Nakış Detaylı 2016-2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

Tüm düğün boyunca iltifatların eksik olmayacağı bir düğün hayal ediyorsanız, mutlaka tercihiniz, nakış detayların gelinliklere olan şık etkisinden yana olmalıdır.


Okuma Tavsitesi : Tesettür Gelinlik Modelleri


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.