Vakko Eşarp Esintisi ile Bahar Aylarında Şık Görünün

Vakko Eşarp Esintisi ile Bahar Aylarında Şık Görünün
1 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.953 kez okundu.

Bayan Giyim sektörü içerisinde kalite ve kendine özgü tasarım dendiğinde akla gelen firmaların öncüsü olan ve Türk firması olması dolayısıyla ayrıca sempatisi olan bir firma Vakko tesettür giyim adına başlı başına bir bölüm ayırmış olmasa da Vakko, eşarp ve şal üretimiyle tesettür giyime yeşil ışık yakarak hizmet vermeye başlamıştır.

Eşarp kumaş çeşitleri olarak twill, esmeralda, ipek fasone, saten, ipek vual,  trıanon sanat, esmaralda sanat,  twıll sanat gibi değişik ve kalitenin üst doruklarında olan kumaş çeşitlerinden ve geometrik, çiçek desenli, düz renk ve sanatsal tasarımlarla üretimler yapmaktadır. Eşarp boyları olarak üç ayrı boy çalışılmakta ve doğanın, sezonun bütün renklerinde eşarp tasarımları vardır.

Büyük beden tercih eden tesettürlü bayanların da kendilerine uygun bulabilecekleri gömlek, pantolon ve bluz üreten firmadan tesettür ağırlıklı bir firma olmamasına rağmen tesettürlü bayanlarımız da kendilerine uygun kombinler oluşturabilirler. Vakko tasarımcıları yeni sezon için soft ve natural renklerin yanında pembe, sarı mavi gibi cıvıl cıvıl bahar renklerine de reyon ve tasarımlarında yer vermiştir.

Vakko Eşarp Modelleri – FOTO GALERİ

Vakko Eşarp Esintisi ile Bahar Aylarında Şık Görünün Konusuna 1 Yorum Yapıldı

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Sayfa başına git