Yağmurlu Bir Günün Yürüyüş Kombini

Yağmurlu Bir Günün Yürüyüş Kombini
1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.033 kez okundu.

Havalar şuaralar çok belirsiz bir bakıyoruz adeta bir yaz bir bakıyoruz ki şubat ayından bir gün. Yaz aylarına girmek üzere olduğumuz şu günlerde yağmur bizleri terk etmek istemiyor. Bu nedenle hüzünlü yönünü sürekli bizlere gösteriyor. Yağmur demek rahmet ve bereket demektir. Bu rahmetten yararlanmak için bazen, yağmurun toprakla buluşmasından ortaya çıkan o güzel koku eşliğinde kendimizi sokakla atmamız küçük bir yağmur yürüyüşü yapmamız bizlere çok iyi gelebilir.

Bu yürüyüş esnasında sizler için şahane bir yağmurlu günde yürüyüş kombini hazırladık.

Yaz aylarında sonbaharı yaşayın diye siyahın hâkimiyetinin hüküm sürdüğü bir kombine yer verdik. Yağmurdan çok fazla etkilenmemeniz adına şık güzel çiçekli bir şemsiyeyi mutlaka yanınıza almalısınız. Aksi halde sizlerde yaz aylarında yataklara düşecek bir duruma gelebilirsiniz. Kahve tonlarında bir çanta ve sokakta biriken sulardan ayaklarınızın olumsuz etkilenmemsi için yağmur botlarınızı uygun bulduk tesettür olarak istediğiniz şekilde bir şal ya da eşarbınızı kullanabilirsiniz. Burada seçimi sizlere bıraktık.

Yine dolabınızda bulunan ve yağmurlu yürüyüş kombininize uyacak şekilde bir aksesuar ile şıklığınızı çok daha fazla arttırabilirsiniz.

Umarım yaz günlerine girmek üzere olacağımız şu günlerde sizleri sonbahar havası yaşatacak türden bir kombin hazırlayabilmişizdir. Diğer çok farklı kombinlerimize sitemiz üzerinden göz gezdirebilir yeni fikirler edinebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git