Yaza Mint Yeşili Elbise Kombini ile Girin

Yaza Mint Yeşili Elbise Kombini ile Girin
1 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.091 kez okundu.

2015 yılının özellikle Bahar ve yaz mevsimlerinde favori haline gelen Mint Yeşilini bu sezon oldukça sık görmeye alışacağız. Mint Yeşili Trendi 2015 yılı yaz aylarında tepeden tırnağa her objede yerini alıyor. Kıyafetlerde, ayakkabı modellerinde, çantalarda ve çeşitli aksesuara her yerde bu özel rengi görebilmek mümkün.

Bu nedenle Tesetturya.com ekibi olarak bu gün sizlere katıldığınız mekanlarda şıklığınızı taşıyabileceğiniz mint yeşili renklerinden oluşan kombinimizi hazırladık.

Kombinimize başlarken bunaltıcı yaz sıcaklarını göz önünde bulundurarak yeşil ile uyum sağlayacak olan beyaz renkli bir etek modeline kombinimizde yer vermek istedik.

Hemen üzerine mint yeşili ceket modeli ile uyumlu bir kombinasyon oluşturarak, şıklığınızı arttırmak istedik. Ayakkabı modeli olarak düz mint yeşili renklerinden oluşan hafif topuklu rahat bir ayakkabı modeli ile uyum oluşturmaya çalıştık.

Diğer yandan yaz renklerinden oluşan desenli bir şal modeli ile çok daha şık ve tesettür giyime uygun bir kombine sizler için imza atmaya çalıştık. Umarım sizler de mint yeşili kombinizi beğenirsiniz.

Birbirinden farklı ve çok özel diğer kombin önerilerimize göz atmak için sitemiz üzerinde bulunan Kombin kategorisini yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git