Yeni Koleksiyon 2015 Tesettür Giyim Modelleri

Yeni Koleksiyon 2015 Tesettür Giyim Modelleri
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.505 kez okundu.

Sürekli değişen moda trendleri hayatımıza yepyeni parçaları sunuyor. Tesettür modasına son dönemlerde bu güne kadar görülmemiş çok özel modeller dâhil oldu. Tesettür giyim tarzını oldukça modernleştiren yepyeni koleksiyonlara göz atmak gerekirse;

2015 panço modelleri, 2015 yılında trend haline gelen pançolar tüm hanımlar tarafından tercih ediliyor. Mevsimin kumaşlarından tasarlanan bu panço modelleri pratik kullanım yapısı ile de tüm bayanlardan beğeni topluyor.

2015-tesettur-panco-modelleri

2015 tulum modelleri, 2015 yılında tesettür giyim tarzına uyarlanabilen tulum modelleri özellikle kot kumaşlardan oluşmuş halleri ile ok şık ve modern bir tarzı yansıtıyor. Aynı zamanda elbiseyi andıran ve tek bir parçadan oluşan tulum modelleri tesettürlü bayanlardan büyük ilgi görüyor. Sizlerde tarzınıza ve dolabınıza yeni kıyafetleri dâhil etmeyi düşünürseniz mutlaka tulum modellerini düşünün derim.

Yine tesettür modası arasında başı çeken diğer bir model ise şifon kumaşlardan oluşan kolsuz elbiseler. Tesettürlü bayanlar içerisine gömlek veya body kullanarak çok hoş ve şık bir görüntüye imza atmaktadırlar. Bu yazlık elbise modellerinin üzerine kullanılan kısa spor ceketler spor bir tarzı yansıtmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git