Tesettürya

Yeni Trend: Kot Ayakkabılar

Evet, evet yanlış duymadınız hayatımıza kot kumaşlardan oluşan ayakkabı, sandalet modelleri ve babet modelleri 2015 yaz sezonu koleksiyonu ile birlikte giriş yaptı.

kot-ayakkabi-modelleri-1

Kot elbise modelleri, kot etekler, ceketler, pantolonlar, pardösüler ve kot eşarplardan sonra ayakkabı modasına hızlı bir giriş yapan kot ayakkabı modelleri spor kot tarzıyla giyinmekten hoşlananların bir numaralı tercihleri arasında bulunuyor.

kot-ayakkabi-modelleri

Koleksiyonun tanıtılmasıyla birlikte büyük beğeni toplayan bu özel ayakkabı modelleri 2015 yaz aylarında sokaklarda yerini fazlasıyla alacak gibi duruyor. Her türlü spor kombin ile kolayca uyum sağlayacak tarza sahip kot sandalet modellerini sizlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kumaş yapısının kot olması ayaklarınıza ayrı bir rahatlık hissi veriyor. Diğer ayakkabı kumaşları gibi sert olmadığından asla vurma ve ezme gibi olumsuz durumlara meydan vermiyor. Baştan sona kot giyim tarzına bürünebilir dilerseniz farklı kombinleriniz ile kolayca kullanabilirsiniz.

Artık 2015 yılında kot ayakkabılar adından söz ettirecek gibi duruyor. Genç neslin çok beğendiği bu modelleri şimdiden ayaklarda örebilmek mümkün. Sizlerde kot giyerek, şık görünmeyi seviyorsanız artık bu şıklığı kot ayakkabı modellerini giyerek sizlerde tercih edebilirsiniz.

kot-ayakkabi-modelleri-2

Farklı topuk boyundan oluşan kot ayakkabı modellerini sizlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kot ayakkabı modellerinin kolay kullanımını sağlayacak olan altın yaldızlı fermuar, aynı zamanda kot ayakkabılara ayrı bir şıklık ve modernlik katıyor.

Katıldığınız ortamlarda attığınız her adımla kendinizden bahsettirmek istiyorsanız yeni trend: kot ayakkabılar içerisinden sizde bir tane seçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.