Zarifliğin Sembolü Alvina Eşarp

Zarifliğin Sembolü Alvina Eşarp
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.201 kez okundu.

Sözlük anlamı; Kadınların saçlarını örtmek için kullandıkları örtüdür eşarp. Başörtüsü de denmektedir. Tesettürlü hanımefendilerin kıyafetlerindeki vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Gökkuşağı gibi renk renk desen desen olduğu gibi sadeliği seven hanımlar için tek renkte de üretilmektedir.

Alvina tesettür firması eşarp üretiminde yeni tasarımlarla ve kullandıkları renklerle tesettür giyiminde ürünlerini muhafazakâr hanımların tercihine sunmuştur. Kaliteli kumaştan yapılmış eşarplar ve tasarımlar kadının zarfiliğini ve şıklığını gözler önüne sermektedir. Onca para harcadığımız eşarpların bir yıkamada renklerinin solmasını istemeyiz değil mi? O yüzden eşarpların alınan yerinin iyi bilinmesi, kumaşının ve kalitesinin çok iyi olması gerekmektedir. Bu yüzden kalitesi bilinen markalardan alış verişi yapmak çok uygun olacaktır. Mesela ipek eşarp alıyorsak; sahte ve gerçek ipek ayrımını yapmamız gerekir. Gerçek ipekten dokunmuş eşarplar dokunduğumuzda yumuşaktır. Renkleri kaç yıkama olursa olsun solmaz.

Eşarplarımızı giydiğimiz kıyafetlerimizle kombin etmeliyiz. Günlük hayatta kullandığımız eşarplarla özel günler ve davetler de kullandığımız eşarplar farklı olmalıdır. Unutmayalım ki; Zarifliğin sembolü eşarplar şıklığımızı tamamlayan en önemli unsurlardır.

Alvina Eşarp Koleksiyonu 2015 – FOTO GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git