Zühre 2019 Kış Koleksiyonu

Zühre 2019 Kış Koleksiyonu
6 Mart 2019 tarihinde eklendi, 345 kez okundu.

 

Zühre 2019 Kış Koleksiyonu klasik görünümden vazgeçmeyenleri, kampüste üşümek istemeyen gençleri, sadece zarif detaylarla ilgilenen herkesi bir araya getiriyor.

Yeni koleksiyonunda yer yer romantik bir hava da estiren Zühre, her kesime hitap edebilmek adına farklı modellere yer vermeyi ihmal etmiyor.

Gençlerin gözdesi olmaya aday bir çok modelle birlikte yeni sezona hazırlanan Zühre, bu sürece iyi hazırlanmış. Farklı modeller isteyen gençlere yönelik modellerin yanında daha klasik ve modern çizgilere sahip parçaları da üretmiş. Klasik parçalar düğme veya kapama detayları ile hareketleniyor. Spor olanlar ise klasik detaylar ile tesettür giyimin ağır duruşunu koruyor.

Romantik, naif ve zarif. Baharın çiçeklerini üzerinde taşımayı seven küçük hanımlara, içindeki çiçek bahçesini soldurmamakta kararlı her yaşta genç hissedenlere de bu modeller göz kırpıyor. İşlemelerin tarzı ve kullanıldığı yerler kusursuz. Abartıdan uzak bir şıklık, çarpıcı bir görünüm isteyenler Zühre’de zevklerine uygun bir çok model bulabilir.

Yakası kürklü parka ve pardösü tutkunu iseniz, tarzınız ne olursa olsun koleksiyonda bulmanız mümkün. Soğuk havalara sıcak bir dokunuş katan kürkler, kalitesi ile de göz dolduruyor. Bu tarz modellerde şal veya eşarbınızı mümkün olduğunca düz renklerden seçmelisiniz. Kürkü arka plana atmak istemeyiz. Yine de desenli giyecekseniz, kürkün renk tonlarının hakim olduğu eşarplardan yana tercihinizi kullanın.

Her mevsim sarı. Ve sarı tonlarının enerjisini dengeleyen toprak tonları. İkisini de çok seviyoruz. İlham veren stilleri kusursuz kombinasyonlara dönüştüren Zühre, lookbook çekimlerinde oldukça başarılı. Mekanlara ruh katan modeller, zevkli seçimlerle ortamı güzelleştirmiş.

Tesettür giyim modern çizgiler barındırsa da, belli ölçülerin dışına çıkıldığında tavrını koruyamaz. Bu yüzden stil sahibi olmak isterken tesettür kavramının dışına taşmayı istemeyiz. Renkler, ufak detaylar, farklı kombinasyonlar hem tavrınızı hem de stilinizi koruyacaktır. Yeter ki ilham aldığınız yer doğru olsun. Örneğin kürkünüzü boynunuzu kapatmak için kullanırken şık görünebilirsiniz. Pantolonlarınızı uzun üstlerle kullanırken olduğunuzdan uzun ve zayıf durabilirsiniz. Eğer stiliniz size sıkıcı geliyor veya değişiklik arıyorsanız, renklerin gücünden faydalanabilirsiniz. Biraz araştırma ve haya gücü ile yapılamayacak şey yok.

Daha fazla stil önerisi için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git