Zühre Etek Modelleri 2015

Zühre Etek Modelleri 2015
14 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.652 kez okundu.

2015 yılı içerisinde, özellikle geç gelen mevsim değişikliklerinden dolayı, birçok marka sezon tasarımlarını sergilemek için biraz bekledi.

Hem kumaş seçimi, hem renk tercihleri bakımından modaya geç yansıyan trendler, tesettür giyim moda düşkünlerini de biraz bekletti.

Ancak 2015 sezonu tüm hızıyla kendini bize tanıtmaya devam ediyor. Bir çok ünlü markanın çıkışlar yaparak, tasarımlarını bizlere sunduğu bu sezonda, Zühre tesettür giyim markası da rakipleri arasında kendini göstermeyi başardı.

Özellikle bu sezon renk dışında, tercih edilen kumaşlara da birçok farklı dokunuş yapıldı. Öne çıkan parçalar arasında etek modelleri, beğeniye sunuldu.

Öncelikle Zühre Giyim olarak, her şeyden önce rahatlık ve şıklığın bir arada olmasına dikkat edilmiş tasarımlar görüyoruz.  Etek modellerinde özellikle çok kaygan olmayan, aynı zamanda cildi ve bedeni rahatsız etmeyen kumaş seçimleri yapılmış. Kalıp olarak vücuda özellikle bele oturan kemer kesimleri kullanılırken, tesettür giyimin gereği olarak vücut hatları belirgin olarak ortaya çıkmıyor.  Normal kesim eteklerin dışında , bel boyu yükseltilmiş.

Renk seçimi olarak açık tonların Zühre Etek Modellerinde öne çıktığını belirtmek isteriz. Özellikle açık mavi ve pudra tonları, somon renkleri tercih edilen 2015 sezonunda, koyu renk severler için bordo ve tonlarına da yer verilmiş. Bunların dışında lacivertle oluşturulan ve kemer kısmında ikinci rengin de katıldığı tasarımlar söz konusu.

Sade ve düz renkler dışında, çok göze batmayan ancak şıklığı üzerinde taşıyan desenli kumaşlardan da bir çok etek tasarımı var. Zühre markasının bu konuda ortaya çıkardığı en büyük farklardan biri, alışılagelmiş desenlerin dışına çıkması.

Ayrıca kot görünümlü veyahut kot kumaşları da Zühre Giyim 2015 sezonunda görmemiz mümkün. Eteklerde yumuşak dokulu kotlara yer veriliyor. Hem rahatlığınızı korumanız, hem de kot kumaşla spor bir şıklık sağlamanız için.

2015 modellerinde göze çarpan diğer detay ise, eteklerin ön tasarımları. Alıştığımız gibi arkadan fermuarlı yada yan taraftan düğmeli etek modelleri dışında, Zühre markasının 2015 etek modellerinde önden kuşaklarla bağlanan, fiyonk yapılarak kullanılan yada kilit tokalarla hazırlanan tasarımlar mevcut. Zühre etek modelleri üzerinde aksesuar olarak ayrıca kemer takmanıza gerek kalmadan, istediğiniz şıklığa ulaşmanız mümkün oluyor.

2015 sezonunda özellikle etekleriyle çok güzel bir başlangıç yapan Zühre markasından; birçok kombininizde, pardösü ve diğer tüm noktalarda  yardım alabilir, şıklık konusunda bir adım öne geçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git