Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
2 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 2.962 kez okundu.

Şık olmayı hedeflerken rahatlığından ödün vermek istemeyen kadınlar için ideal içerikteki bir koleksiyona sahip olan Zühre Giyim, 2018 İlkbahar Yaz sezonunda beklentileri karşılayan dokunuşlara sahip.

zuhre-giyim-2018-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-1-min

 

Zamansız şıklık denince akla ilk gelen markalardan olmasının yanı sıra her tarzın ruhunu okşayacak tasarımları sayesinde birçok ortamda bayanların üzerinde Zühre şıklığını görmek mümkün olacak gibi görünüyor.

 

zuhre-giyim-2018-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-5-min

 

Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nu yakın markajına alan her bayanın göreceği üzere kıyafetlerin bütününde rahatlığın ve özgürlüğün keyfini gün boyunca yaşamak mümkün olacak.

 

zuhre-giyim-2018-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-elbise-min

 

Tüm zamanların modasını bünyesinde misafir eden koleksiyon; dökümlü kumaşlarda son derece asil duran pastel tonlara ve yaz aylarını oldukça çekici kılan çiçekli tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

 

Zühre Giyim’de Doğal Renkler İle Işıltı Bir Arada

2018 İlkbahar yaz modasına şekil veren birbirinden zarif detaylar aynı zamanda renklerin doğallığını ve ışıltısını bir arada sunuyor. Kendine özgü tasarımları ile dikkat çeken Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu kesimlerindeki yüksek enerjisi ile dikkat çekiyor. Dinamizm yüklü parçalar sokak stili içinde vazgeçilmez olması ile rahat bir yaz geçirmeyi keyifli bir hale getirecek.

 

zuhre-giyim-2018-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-3-min

 

Tesettür dış giyimin öne çıkan en önemli markalarından olan Zühre Giyim, birçok kadının ortak derdi olan mevsim geçişlerindeki şıklık içinde imdada yetişiyor. Özellikle bahar temalı tunik ve gömlekleri tamamlayacak olan en şık Zühre hırka modelleri serin akşamların kurtarıcısı olacak.

 

Marin Stili Etkisindeki Şıklık

Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu açık renk giyinmekten hoşlanan bayanlar için marin stili etkisinde. Zühre markasının kalitesi ve farkı ile birleşen mavi ve beyaz renkler kombinlerin iç açıcı bir renge bürünmesine olanak sağlıyor.

 

zuhre-giyim-2018-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-deniz-esintisi

 

Spor tarzın en şık halini yansıtmak isteyen genç tesettürlü bayanları cezbedecek olan parçalar, en şık Zühre kap ve pardesü modelleri çatısı altında sizleri bekliyor.

 

zuhre-giyim-2018-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-is-kadini-seyahat-min

 

Zühre Giyim’in şimdiye kadar görücüye çıkardığı tüm koleksiyonlarındaki aşikâr lüks esintiler bayanlar tarafından hayran olunmayı hak eder nitelikte. Günlük yaşamın içine dahil edeceğiniz rahat parçalar kadar, özel günlerin gözdesi olacak olan kolyeli ve broşlu tasarımlar güçlü bir stilin en üst seviyeye çıkmasını sağlıyor.

 

Baharın Zarafeti Zühre İle Tesettür Giyimde

Baharı en ince detayına kadar üzerinde hissetmek isteyenler için ise Zühre pardesüler çiçekli formları ile doğanın güzelliklerini bedeninize taşıyor.

 

zuhre-giyim-2018-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-zuhre-kadini-bu-yaz-beyaz-min

 

İlk etapta küçük gibi görünen ancak kombinlerin parlayan yıldızı olan minimal detaylar, modern Zühre tasarımları ile dinamik ve özgün bir yaz geçirmeye olanak sunacak.

 

zuhre-giyim-2018-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-6.jpg

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git