Tesettürya

Zühre Pardesü 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Pardesü İlkbahar Yaz Koleksiyonu, 2015 yılında da tesettür giyim modası tutkunlarına özgü tasarımlar ve yepyeni modellerle vitrinlerde yerini aldı bile.

2015 ilkbahar ve yaz koleksiyonu yeni sezon için hazırlıklar son hızla devam ederken, göze çarpan detaylarda koleksiyondaki eşsiz parçaların tasarımları, yaratıcı fikirleri, inceliği, sadeliği ve zarifliği ile tesettür modasının vazgeçilmez markalardan biri. 2004 yılında sektöre hızlı bir giriş yapan Zühre giyim, hedef kitlenin tercihlerine, ilgi odağına göre trendi yakalayarak, kap, pardesü ve manto modelleri ile ürün çeşitliliğini arttırmaya çalışmaktadır.

Ürün kataloğunda dış giyim ürünlerinden manto, kap, pardesü ile uzun ve rahat kıyafetlerin şıklığını üzerinden atmak istemeyen bayanların önemli tercihidir. Hedef kitleye doğru seçimlerle hitap eden Zühre Giyim, kap, pardesü, kaban ve mantolar, eski, demode ve beğeni toplamayan, tekdüze tasarımlar, yaratıcı tasarımcıların elinde tekrar hayat buluyor.

Yepyeni tasarımlar, farklı renk seçenekleri ve desenlerle giyim sanatında maharetli kombinler oluşturan bayanlarla yeni sezon da buluşacaktır.

Yeni Sezonda sportif motiflere ve tasarımlara yer vererek, beyazları ön planda tutan ve sadeliği tercih eden Zühre pardesü, mint, bebek mavisi, denim, marin ve pudra rengi tonlarını görüyoruz.

zuhre-pardesu-2015-ikbahar-yaz-koleksiyonu-6

Yaz mevsiminin tercihi ve belki de en rahat kumaşı denim modeller de koleksiyonda yerini almış bile. Bağcıklar, nervürler, bantlar ve düğmeler ile hacim kazandırdığı pardesüler modern bir imaj oluşturmuş.

zuhre-2015-vav-harfli-ferace

Her zevke uygun tercihler arasında, bazı ferace modellerinin arkasında hat sanatı kullanılarak “Vav(و )” harfi ile dikkat çeken motifler kullanılmış. Tesettür giyim modasında özellikle Pardesülerde ki dar kesimler kimilerini rahatsız edecek kimilerini ise memnun edecek yenilikler olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. İlkbahar ve yaz trendleri için kombinlemesi kolay modeller hazırlamış olan Zühre pardesü, mevsim boyunca sizi hafif ve serin tutacak. Dış giyimde fark yaratan markanın kataloğundan sizler için derlediğimiz naif 2015 Zühre pardesü modelleri ilkbahar ve yaz için sizleri bekliyor.

Zühre Pardesü 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.