Tesettürya

Zühre Pardesü 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kış günlerine ramak kala şu günlerde pek çok tesettür giyim markası da en güncel kış koleksiyonlarını bayanların beğenisine sunmaya devam etmektedir. Kalitesi ve kendine has özgüveni ile sektördeki başarılı markalardan Zühre Pardesü’de 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu’na oldukça farklı ve iç ısıtan pardesü ve manto modelleri ile adım atmış bulunmaktadır.  Kış ayları dış giyiminde şık olmak isteyen her tesettürlü hanımı cezbedecek özellikte olan modeller, aynı zamanda sezonun tüm modasını da içine hapsetmiş durumdadır.

Pardesü & Manto Modelleri Kış Aylarında Kombinlerin Vazgeçilmezi

zuhre-pardesu-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-7

Kış aylarında trençkot ve manto gibi dış giyim parçalarından vazgeçmeyenler için ise, birbirinden güzel pardesü modellerine ek olarak trençkot ve manto modellerine rastlamak mümkün. Kumaşın kalitesini ilk bakışta fark edebileceğiniz gösterişte olan pardesü modelleri, her an üzerinizde kalmasını isteyeceğiniz rahatlıkla ve şıklıktadır. Zühre mağazalarında satışa çıkmış olan Zühre Pardesü Sonbahar Kış Koleksiyonu, modern ya da klasik tarzı olan her bayanın kendini iyi hissedeceği modeli bulması mümkün olan geniş model çeşitliliğine sahiptir. Birçok tesettürlü bayanın birbiri arasında övgü ile bahsetmelerine neden olan iddialı ve son derece kaliteli olan pardesü modelleri, günlük kullanım için rahatlıkla tercih edilebilecek özelliktedir. Ayrıca şıklığınızla farkınız hissedildin istediğiniz ortamlar içinde, tesettürlü bayanların beklentilerini göz önünde bulunduran Zühre Pardesü, abiye görünümü kazandırılmış pardesü tasarımlarına imza atmıştır.

zuhre-pardesu-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-2

Sadeliği küçük bir dokunuşla zenginleştirmek isteyen bayanların zevkine hitap eder nitelikteki pardesü modellerine sahip olan Zühre Pardesü, farklı şekillerde hareketlendirilmiş modellere 2016/2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda ev sahipliği yapmaktadır. Bu doğrultuda deri kumaş ve kemer detaylarının oldukça şık işlendiği pardesü modellerini Zühre mağazalarında bulmak mümkündür. Pardesü modellerinde uzun modeller dikkat çekerken, kap rahatlığından ödün vermeyenler içinde kap boyundaki şık pardesüler koleksiyon içinde bulunmaktadır.

zuhre-pardesu-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-4

Geçmişte bıraktığı birçok sezondan oldukça farklı ve tarz modelleri tasarlamış olan marka, modellerin şıklığını en doğru şekilde yansıtmış olan katalog çekimleri ile de dikkat çekmektedir.

Kap ve Pardesü ile Şık bir Trend Yakalayın

zuhre-pardesu-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-5

Tesettür giyim sektöründe yılların verdiği deneyimi en iyi şekilde değerlendirdiği görülen Zühre Pardesü, kalitesini hissettirmek adına sade modelleri gereksiz abartıdan uzak bir şekilde tasarlamıştır. Bu özellikte olan pardesü modelleri Sonbaharın sadeliğini ve huzurunu en iyi şekilde hissetmeyi sağlayacaktır. Yıllardan beri Kap ve Pardesü üretiminde vazgeçilmez markalardan biri olan Zühre pardesü, önümüzdeki kış mevsiminde yine tasarımda iyi işler çıkarmış.

zuhre-pardesu-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-6

2016-2017 kış aylarını sıcak ve şık bir pardesü içinde geçirmek için birbirinden şık ve zarif modelleri yakından görmek, şıklığın bizzat keşfedilmesine neden olacaktır. Kendine özgü stilini farklı bir çizgide beğenilere sunan marka, kalite ve konforu bayanların beğenisine sezonun en şık modeli olmaya aday pardesü ve kap modellerinde bir araya getirmiştir.

zuhre-pardesu-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-4

Klasik görünümünden bir adım modern ve sportif çizgiye ulaşmak isteyen kapalı bayanlar için, her yaşa hitap eden kürk detaylı modellerde Zühre Pardesü Sonbahar Kış Koleksiyonu’ndaki en özgün modeller arasında yer almaktadır.

zuhre-pardesu-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-8

Zarafet duygusunu fazlasıyla sahiplerine hissettirecek olan Zühre Pardesü Sonbahar Kış Koleksiyonu modelleri, kış boyunca asil bir şıklıkta olmayı sağlayacaktır. Modellerin birçoğunda öne çıkan rahatlık unsuru ise, geniş yaka ve ceplerle detaylandırılmış modellerde dikkat çekmektedir. Kaşe ve ekose kışlık pardesü modellerini mutlaka görebileceğimiz koleksiyon, her iki özellikten vazgeçemeyenler için tutku haline gelecek incelik ve zarafettedir.

zuhre-pardesu-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-3

Sade bir pardesü modelini bile profesyonel dokunuşları ile ideal gösteriş çizgisine ulaştıran marka, yıl boyunca giyilebilecek rahat modelleri ile her tesettürlü bayanın kış aylarında üzerinde taşımak isteyeceği güzelliktedir. Öyle ki; Zühre markasını taşıyan her parça, tesettür giyimde henüz tarzını bulamamış olan bayanların bile kendine özgü tarzlarını bulma imkanı tanımaktadır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.