Bugün Ne Giysem: Günün Kombini Zühre Pardesü’den

Bugün Ne Giysem: Günün Kombini Zühre Pardesü’den
28 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.019 kez okundu.

Yepyeni tasarımların sahibi ünlü tesettür markası Zühre geliştirdiği en yeni koleksiyona ait parçalardan sizler için derlediği çok özel kıyafetleri bir araya getirerek sizler için şahane bir günlük kombine imza attı.

Kot kumaşların trend durumuna geldiği son günlerde şık ve modern bir görüntü için kot kumaşlardan oluşan bir elbise modeli ve kot tunik modeline yer vererek seçimi tamamen sizlere bırakmak istedik.

Sizler dolabınızda bulunan kıyafetlerinizle bu kombine yakın bir uyum yakalayabilirsiniz.

Elbise ya da tunik modelinizin üzerine modern çizgileri taşıyan bir eşarp modelini kullanabilirsiniz. Rahat ve şık adımlar atabilmek için elbisenizin altında sırıtmayacak türden açık renkli yazlık

Ayakkabılara yer verebilirsiniz. Yine kot renklerinden oluşan spor bir çanta modeli ile sokaklara çıkmaya hazır bir duruşa kolayca sahip olabilirsiniz.

Yaşınız henüz 20 li yaşlarda ise kombinizi tunik modeli ile kombinleyerek altına beyaz bir keten pantolon ve spor çok şık bir pudra renkli çanta ile yaşınıza uygun spor ve şık bir görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Durum her ne olursa olsun. 2015 günlük kombinler kot kumaşlı elbise ve tuniklerle oluşturulmuş. Sizlerde bu akıma ayak uydurun şıklığınızı arttırın derim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git